Y

ouTube seneyi özetlemek için muhteşem bir mash-up video hazırladı! “Now Watch Me 2015″ adlı video, Major Lazor & DJ Snake ve MO yapımı “Lean On” OMI‘den“Cheerleader”, The Weeknd’den “Can’t Feel My Face” ve Justin Bieber‘dan “What Do You Mean” gibi senenin en hit şarkılarını barındırarak unutamayacağımız bir klip olmuş.

Fakat listelerden düşmeyen şarkıların kullanılması izleyeni bekleyen tek sürpriz değil, senenin en viral videoların tekrar canlandırılmış halleri olmasıyla beraber ortaya muhteşem bir çalışma çıkmış. “Now Watch Me 2015” de ana tema olarak bu sene bizleri derinden etkileyen “Love Has No Labels” videosu kullanılmış. Bu temanın ardından “Lean On” n hippie teması sahne alıyor. Major Lazer’ın hit yaz şarkısının tekrar canlandırılmasında, bu sene Amerika’da talk show’una başlayan James Corden‘ı görüyoruz.

Shia LeBeouf‘un akıllara kazınan “DO IT” klibinin gelmesiyle video daha da şahane bir yer alıyor. Bir çok dilde Shia’nın canlandırmasını yapan ekip yüzümüze güzel bir gülümseme ekliyor.

Bunlara ek olarak bir çok sürprizin bulunduğu bu eğlenceli videoya daha fazla spoiler vermiyoruz ve sizleri bu keyifli kliple baş başa bırakıyoruz.