Pozitif Live’ın yeni elektronik dans müziği serisi Compass, yıl içerisinde düzenlenecek etkinliklerde house ve techno müziği şehrin farklı noktalarına taşıyacak. Serinin ilki ‘A Day at the Beach’ adıyla 13 Eylül’de Babylon Kilyos’ta gerçekleşecek.

Compass, ‘A Day at the Beach’ etkinliğinde uluslararası elektronik festivallerinde çalan DJ ve prodüktörleri konuk edecek. Güne erken başlayarak saat 10.00’dan itibaren misafirlerini Babylon Kilyos’a davet eden Compass’ta müzik ise 13.00’te başlayacak. İstanbul sınırlarında güneş, deniz ve müziğin buluştuğu sayılı mekanlardan biri olan Babylon Kilyos, gün boyu house, deep house, tech house ve techno performanslarıyla katılımcılarını eğlendirecek.

East Decks ve West Decks olmak üzere iki farklı sahnenin yer alacağı etkinlik 02.00’a kadar devam edecek. Katılımcılarına keyifli ve bol danslı bir pazar günü sunmaya hazırlanan Compass’ın East Decks sahnesinde müzik Cervus ile başlayıp Dayko&Jamiryo ile devam edip sonrasında yerini müziğini yurt dışına taşımayı başaran sayılı prodüktörlerimizden Ahmet Şendil’e bırakacak. Günün son performansları ise Dosem ve Butch’a ait olacak. West Decks kabininde ise gün HOUSEKEEPER oluşumun kurucusu İlker Aksungar ile başlayıp sonrasında Ben Pearce, Wankelmut ve Lee Foss ile devam edecek.

Yıl içinde devam edecek Compass serisinin ilk ayağı olan ‘A Day at the Beach’ aynı zamanda yaza elektronik müzik ile veda etmek için son şansımız. Etkinlik hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için web sitesini, tükenmeden biletleri almak için ise Biletix sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Biletix | Etkinlik