Geçtiğimiz hafta sonu Amerika kıtası Super Bowl’dan sonra yine büyük bir spor organizasyonu olan NBA All-Star Weekend‘ e imza attı. Dün gece düzenlenen All-Star maçı öncesi ve devre arasında ise bir çok ünlü isim performans sergiledi.

Cumartesi akşamı düzenlenen yetenek yarışmasının Slum Dunk bölümünde sahne alan Kendrick Lamar, ‘m.A.A.d city‘ ve ‘Bich, Don’t Kill My Vibe‘ adlı şarkılarını seslendirdi. Pazar gecesinin maç öncesi bölümünün kahramanı ise son zamanların ‘şapkalısı’ Pharrell Williams oldu. ‘Frontin‘ ile açılısı yapıp kankası Nelly ile ‘Hot in Herre‘ i seslendiren Pharrell, ardından Jay Z‘siz ‘I Just Wanna Love U‘ ile devam etti. Konser moduna giren performans Busta Rhymes ve Diddy‘in katılımı ve ‘Pass the Courvoisier Part II‘ nin yeni versiyon hali ile devam etti. Doğu Yakası oyuncularını tanıtımından sonra Robin Thicke‘siz ‘Blurred Lines‘ı söyleyen Pharrell, ardından The Heptunes’dan partneri Chad Hugo‘yu yanına alıp ‘Rock Star‘ ile performansına devam etti. Kambersiz düğün olmaz misali ‘Beautiful‘ şarkısında sahneye atlayan Snoop Lion sonrası Batı Yakası oyuncuların tanıtımı gerçekleşti ve kapanışı Daft Punk‘sız (şaşırmadık) ‘Get Lucky‘ (şaşırmadık) ve ‘Happy‘ (şaşırmadık) ile yapan Pharrell, kırmızı şapkası ile All-Star maçı öncesi ateşi yakmayı başardı!

Tek başına güzel bir konser olabilecek Pharrell’ın performansından sonra devre arası Trombone Shorty, Earth, Wind and Fire, Doctor John, Gary Clark Jr. ve Janelle Monáe‘in sahne alması ile devam etti. Janelle, ‘Electrick Lady‘ ardından Earth, Wind and Fire‘ a daihl olarak ‘Shinning Star‘ ı seslendirdi.

Şimdi diyorsunuz ki iyi güzel anlattın da bize görüntü lazım nerede o videolar? İşte tam aşağıda!

Pharrell Williams:

Kendrick Lamar:

 Janelle Monáe: