G

eçtiğimiz eylül ayında 5. stüdyo albümünü In My Room etiketiyle yayımlayan Danimarkalı prodüktör Trentemøller, “Complicated” isimli şarkısına hazırladığı video klip ile karşımızda!

2013 yılında yayınladığı “Lost” isimli albümüyle geçer not almayı başaran Trentemøller, geçtiğimiz aylarda 5 numaralı atışını yaptı. Bu yılın başında yayınlanan İngiliz post punk grubu Savages’in “Adore Life” albümünün prodüktör koltuğunda gördüğümüz Trentemøller, buna karşılık grubun vokalisti Jehnny Beth‘i yanına alarak “River In Me” isimli şarkısı ile “Fixion” adını verdiği yeni albümünün açılışını yapmıştı. Daha sonra albümde yer alan “Redefine” isimli şarkısına Nowness ortaklığında çekilen ve hayli ses getiren ilk video klip çalımasını bizlerle paylaşan esas oğlan, şimdi de “Complicated” şarkısı ile görsel dünyamızı ziyaret ediyor.

Dark wave topraklarında gezinen “Complicated” şarkısına hazırlanan, fiziksel dünya ile yeniden bağ kurmaya çalışan yalnız bir erkeğin hikayesinin anlatıldığı video klibi merak edenler aşağıya toplansın.

Bu arada “Complicated” albümde en sevdiğimiz şarkı:)