Zaten live izleyebildiğimiz bir etkinliğin neyinin teftişini yazıyor bu diyebilirsiniz. Ama kameralar sadece dj’i gösteriyor diye her şeyi görmüyorsunuz. Mesela Rodion çalarken kameraların tam karşısındaki kız arkadaşının motivasyon dolu hadi aşkım en iyi sen çalıyorsun en iyi sensin nidalarını duymadınız. Ya da bir ara adım atacak yer kalmadığında bana çarpan çocuğa off düzgün yürüsene be slk :SSS tribi attığımı. Bunlar gelmeyenlerin kaçırdıklarıydı.

 

Bir de hem gelmeyip hem izlemeyenler var. Onlar da Erman Sarı’nın melodik ama kopkop olmayan başarılı setini kaçırdılar mesela. Ayrıca Timur Çelikyay’ın hareketli house ve nu-disco setini bir daha nerde öyle bir ortamla harmanlanmış şekilde dinlerler bilemem. Ya Rodion’un başta Shazam’ı elimizden düşürtmemesi ama sonra aynı temponun sıkmaya başlamasının ardından Uğur Project’in setin başına geçip geceyi eski nabzına döndürmesi.. Bunlar hep kaçtı gitti.

 

Bir dahaki sefere cd’den dinlemek ve etkinliğe gitmek arasındaki bariz farkı yaşatan etkinliğimizi kaçırmamak için takipte kalın. Son olarak gerek etkinliği duyurma gerekse etkinlikte profesyonel fotoğrafçıları aratmayan çekimleri yapan Deniz Yelda Ghaboosi’ye harika çarpı harika olduğu için teşekkür ederiz.