Korkmayın, yaz geliyor zira Tame Impala gelecek albümü ‘Currents’da yer alan bir diğer şarkıyı dinleyiciye açtı!

Tame Impala frontman’i Kevin Parker, Reddit üzerinden grubun son single’ı ‘Disciples’ı dinleyicileriyle paylaştı. Reddit’in artık geleneksel hale gelen “Ask Me Anything” oturumlarından birinde paylaştığı single ardından gelecek albüm için şunları ifade etti:

“Her zaman Tame Impala’nın tamamen pop (pop bu günlerde neyi ifade ediyorsa o) olduğunu düşünmüştüm. Çünkü sanırım yankı ve distortion denizinde boğulmadım. Yeni albümde birçok değişik şey var ve kesinlikle geçmişte yaptığım albümlerden herhangi birinin varyasyonuna sahip.”

Yeni albümün daha çok pop tabanlı şarkılardan oluştuğunu söyleyen Parker, grubun sadece yakın zamanda albümlerinden para kazanmaya başladığını, daha önce Avustralya dışında herhangi bir yerde satılan albümlerden hiç para alamadıklarını ifade ederek “Sanırım biri parayı bana gelmeden önce harcadı, belki de o parayı asla alamayacağım.” dedi.

Umarız yakın zamanda daha fazla para kazanarak, önümüzdeki yüzlerce (evet yüzlerce) albümü yapmayı başarırlar. Sözü daha fazla uzatmadan yeni şarkı ‘Disciples’ı kucağınıza bırakıyoruz!