Y

az sezonunda gerçekleşen festivallerin sayısı gitgide azalırken bugün sessizce duyurulan Big Burn Istanbul, cuma gününden Suma Beach‘e yerleşip pazar günü ayrılan yarı zamanlı elektronik müzik sevenlere tam teşkilatlı bir festival ortamı sunuyor.

21-23 Temmuz tarihlerinde Suma Beach‘in Karadeniz‘e bakan kumsalına ve oksijeni bol ormanına yerleşecek olan Big Burn Istanbul, şimdilik açıklanan programıyla yaz aylarında Dalmaçya Kıyıları‘na yerleşen elektronik müzik festivallerini aratmıyor. Hatta üstüne Richie Hawtin, Dixon, Luciano ve Nicole Moudaber gibi kral, kraliçe ve prensleri ekleyerek attırıyor.

5 farklı sahnenin yer alacağı Big Burn Istanbul, kumsalda sabahlayacakları da düşünerek ziyaretçilerine kamp yapma olanağı da sunacak. 10 Haziran‘da tam kadrosu açıklanacak festivalden duyurulan ilk isimler ise şöyle; Nico Stojan, Tobi Dei, Lemurian, AEX, Andre Galluzzi, Anthea, Argenis Brito, Autarkic, Barnt, Bedouin, Boot & Tax, Dani Casarano, Felipe Valenzuela, Hubble, Isolée, Janina, Javi Redondo, Jeremy Olander, Kalebrese, Lake People, Nastia, NU, Patrice Bäumel, Subb-an, Valentino Kanzyani, Ulises ve Bu Bu‘lu kadrosuyla Acid Pauli’nin showcase’i.

Şimdiden yerini ayırtmak isteyenler biletler işin farklı kombinasyonları burada bulabilir.

Sözü Dixon‘a bırakıyoruz.