H

ayatımızın önemli bir parçası haline gelen Spotify, sürekli duyurduğu yeniliklerle kalbimizi çalmaya devam ediyor. Spotify son olarak kullanıcıların müzik listelerini düzenleme ve dinleme deneyimini daha da zenginleştiren Daily Mix özelliğini duyurdu.

Hali hazırda dinlediğimiz müziklere göre kişiselleştirilmiş “Haftalık Keşif” listesi ile bizi bizden daha iyi tanıdığını ispatlayan Spotify, şimdi de benzer bir algoritma ile çalışan ve her gün yenilenecek olan Daily Mix özelliği ile karşımızda! Kişisel müzik zevkine odaklanan Daily Mix, kullanıcıların radarında olan ve sevdikleri müzikleri sürekli güncellenen yeni çalma listeleri üzerinden sunuyor.

Daily Mix, Android ve iOS üzeriden en güncel Spotify versiyonunu kullananan free ve premium kullanıcılar için ulaşılabilir durumda. Yeni kullanıcılar, yaklaşık 2 haftalık bir dinleme süresinden sonra “Kitaplığın” sekmesinde yer alan Daily Mix’lerine kavuşabilir. Spotify’ın bu yeni özelliğini diğer platformlarda da çok yakın zamanda kullanılabilir olacak.

Kendimizin diye demiyoruz, “Haftalık Keşif” listemiz bayağı iyidir.