A

vrupa’nın en prestijli müzik festivallerinden biri olan ve 25. yaşını kutlayamaya hazırlanan Sónar, 2018 programından yeni isimler duyurdu.

14-15-16 Haziran 2018 tarihlerinde 25. kez Barselona’yı müzik mabedine dönüştürecek Sónar, programında yer alacak ilk isimleri müjdeledi. Yörüngeden çıkıp uzay boşluğunda yer alan sanatçıları ve atmosfere fırlatılan yeni yetenekleri buluşturduğu programıyla her yıl 100.000’den fazla insanı ağırlayan Sónar’ın bu yılki konukları arasına Thom YorkeModeselektorCorneliusGoldLink, Amp Fiddler & Tony AllenYung Lean, Octo Octa, Errorsmith, Lanark ArtefaxA-Trak, Alva Noto, Dj Earl & Nick HookLaurel HaloChino AmobiCharlotte de Witte ve Henry Saiz‘ı da ekledi.

Her sene yeni bir tema belirleyen Sónar’ın 2018 program duyuru videosunu izlemek isteyenler aşağıya gelsin. Programın tamamına göz atmak isteyenler buradan devam edebilir.

Bu arada geçtiğimiz yıl ilk düzenlenen Sónar Istanbul’un 6-7 Nisan 2018 tarihlerine yerleştiğini ve biletlerin satışta olduğunu da hatırlatalım.