2

4-25 Mart 2017 tarihlerinde ilk Zorlu Performans Sanatları Merkezi‘nde gerçeklecek olan Sónar Istanbul‘un müzik programında yeni isimler duyuruldu. Müzik, yaratıcılık ve teklonojiyi buluşturan Sónar Istanbul’da performans sergileyecek isimler; Moderat, Roisin Murphy, Nina Kraviz, Floating Points, Clark, HVOB, Kode9, Prins Thomas, Nosaj Thing, Matias Aguayo, HONNE, Cola & Jimmu.

Geçtiğimiz aylarda müzik programından Roisin Murphy ve HVOB isimlerini duyuran Sónar Istanbul’dan heyecan veren yeni isimler duyuruldu. Bugüne kadar 29 farklı şehirde, 53 kez düzenlenen ve elektronik müzik dünyasının prestijli festivallerinden biri olan Sónar’ın İstanbul ayağındaki konukları; yaratıcı sesler ve zengin multimedya şovları ile Moderat, 21. yüzyılın art pop kraliçesi Roisin Murphy, derin plak koleksiyonu ile özgün setlere imza atan Nina Kraviz, günden güne yerini sağlamlaştıran İngiliz prodüktör Floating Points, prestijli plak şirketi WARP Records’un bayrağı altındaki yetenekli prodüktör Clark, elektro-pop’u tekno ile birleştiren Avusturyalı dus HVOB, bas müziğin büyükbabası Kode9, Kuzey’den gelen eklektik seslerin sorumlusu Prins Thomas, hip-hop ve elektronik müziği bir araya getiren Nosaj Thing, tekno sahnesinin modern yüzü Matias Aguayo, estetik müzik zevkleri ile elektro soul ikilisi HONNE, ünlü caz müzisyenleri Jimi Tenor ve Nicole Willis’in deep house projesi Cola & Jimmu olacak.

Sónar Istanbul’un müzik programının yeni isimleri açıklanmaya devam edecek. Sónar Istanbul’un ayrıca yaratıcılık ve teknolojiyi kültür endüstrisinin dijital dönüşümü ile birleştiren Sónar+D içeriği de önümüzdeki günlerde duyurulacak. Sónar Istanbul’un biletlerine www.sonaristanbul.com, www.zorlupsm.com ve www.biletix.com üzerinden ulaşılabiliyor.

Sónar Istanbul:
Tarih:  24-25 Mart 2017
Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Çeşitli mekanlar
Ön satış bilet fiyatı: 150 TL (kombine) – 23 Aralık’a kadar
Normal – 200 TL, Öğrenci – 170 TL (limitli sayıda) – 23 Aralık’tan itibaren