A

vrupa’nın en prestijli müzik festivallerinden biri olan ve 25. yaşını kutlayamaya hazırlanan Sónar, programından yeni sanatçılar duyurmaya devam ediyor. Toplamda 10 farklı sahnede 3 gün boyunca 140 sanatçıyı ağarlayacak festivalin programına yeni isimler eklendi.

14-15-16 Haziran 2018 tarihlerinde 25. kez Barselona’yı müzik mabedine dönüştürecek Sónar, programında yer alacak yeni isimleri müjdeledi. Yörüngeden çıkıp uzay boşluğunda yer alan sanatçıları ve atmosfere fırlatılan yeni yetenekleri buluşturduğu programıyla her yıl 100.000’den fazla insanı ağırlayan Sónar’ın daha önce açıkladığı LCD Soundsystem, GorillazThom Yorke, Diplo, Richie Hawtin CLOSE, Laurent Garnier, Cornelius, Rosalía, Modeselektor, Olafur Árnalds, Kode9, Bonobo‘lu programa, Miss Kittin & Kim Ann Foxman, 2manydjs, SOPHIE, IAMDDB, Yaeji’nin de aralarında olduğu toplamda 50 yeni sanatçı daha eklendi. 

Her sene yeni bir tema belirleyen Sónar’ın 2018 program duyuru videosunu izlemek isteyenler aşağıya gelsin. Programın tamamına göz atmak isteyenler buradan devam edebilir.