Slash-slash-32142120-1191-1617Yalnızca evlatlarının iyiliğinin peşindeki bir babanın günümüzün acımasız piyasalarında düştüğü haller kimi zaman çok kalp kırıcı olabiliyor. 2 pıtırcığına “gerekirse maymun maymun filmler üstlenir, sizi yine okuturum” diyen Slash de buna örnek.

Yerçekimine direnen şapka, “ya kelleşmiyorum da tepelerle yanlar açılır oldu hafiften” inkarının direnişine sembol olacak bukleler, Axl Rose’unkine bile direnebilmiş kişisel ego ve şahane gitar soloları sahibi Slash’den bahsediyoruz. Bu sene içinde bir zamanlar vizyona girecek olan korku filmi Nothing Left to Fear’ın yapımcısının da Slash olması ise hikayemizdeki talihsiz twist.

Slash, ismi olmayan isminin hakkını yeterince vermemiş olduğunu düşündüğünden [ya da paraya sıkıştığından – bizce bu.] olacak “Slasher Films” isimli bir korku filmi yapım şirketi kurmuştu. Bu arada slasher’ın kelime anlamının işkence, slasher film’in jargon anlamınınsa içinde fiziksel şiddet ve psikopat karakter içeren korku filmi alt türü olduğunu da ekleyelim ki mega yaratıcı kelime oyununa haksızlık yapmış durumuna düşmeyelim. İşbu şirketin ilk film sınavıysa Nothing Left to Fear ile olacakmış.

Filmin konusunu “daha huzurlu bir yaşama kavuşmanın peşindeki bir ailenin manyak mıdır nedir’lik bir din adamıyla imtihanı” olarak özetlersek filmi izlemeye neden gerek olmadığını da açıklamış oluruz muhtemelen.

Gelgelelim ki soundtrack kazının ayağı öyle değil.

Slash, filmin sadece yapımcısı olmakla –neyse ki- kalmamış, müzikleri de kendisine bıraktırmış. Yanına da Nicolas O’Toole’ u almış. Kendisinin ismindeki link’e baktıysanız pek umut vaat eden bir tabloyla karşılaşmış olmadığınızın farkındaysanız. [bakmayanlar: gerek yok.] O yüzden finale sakladığımız güzel ayrıntıyla son verelim; filmde yepyenicik pek tazecik bir Myles Kennedy featuring’i de olacakmış.

Film çıkar da merak ederseniz soundtrack incelemerimizin yıldız ismi Oğuz’u buradan taciz edebilirsiniz.

Yeni yayınlanmış trailer’a tahammül etmeyi şuradan deneyebilirsiniz:

 

Fakat bizim size asıl teklifimiz başka.

Bu yazıyı buraya kadar okumuş olduğunuz için Slash the film yapımcısını da geçerek Slahs the gitarist şantör‘ü görmeye hak kazandınız.

Kafasından aşağı boşaltılan paralardan biri saçına yapışıp kalırken [şaka yapmıyoruz!] beyaz satenli sandalye üzerinde Godfather‘ını icra eden Slash için buyrun sizi şöyle alalım;

Well, now wasn’t that an offer you can’t refuse?