1 ve 22 Ağustos tarihlerinde Çeşme, Fly-INN Beach‘te düzenlenecek olan Sense Festival, 1 dk’lık bir tanıtım videosunu bizlerle paylaştı. Halihazırda 2. avantajlı dönem bilet satışlarına devam eden Sense Festival, 1 Ağustos‘ta gerçekleşecek‘Taste’ isimli  ilk ayağında Eelke Kleijn, Culoe De Song, Henry Saiz, Ripperton gibi yabancı isimlerin yanında Men With A Plan, Villette, Mind Shifter gibi yerli sahnemizden projeleri de ağırlayacak.

Sezonun Çeşme sahiline vuran önemli etkinliklerinden biri olan Sense Festivali’nde yer alacak isimler için notlarımızı çıkardık. 1 Ağustos’ta Fly-INN Beach’te gerçekleşecek sözlü sınavından geçer puan almak isteyenler için programda yer alan isimler için hazırladığımız künyelere bir göz atın.

Not: Sense Festivali‘nin satışa çıkan 2. avantajlı dönem biletleri de sona ermiş durumda. Bu da demek oluyor ki program yapmanız için çok da vaktiniz kalmadı.

Etkinlik | Biletix

Culoe De Song

Plaj: Güney Afrika

Kuruluş Yılı: 2009

İklim: House

Hava Durumu: Tech-House, Deep House, Techno

En Yüksek Sıcaklık: Y.O.U.D

Serin Sular: Nguwe

Eelke Kleijn

Plaj: Rotterdam, Hollanda

Kuruluş Yılı: 2003

İklim: House

Hava Durumu: Progressive House, Tech-House, Techno

En Yüksek Sıcaklık: Lovely Sweet Divine

Serin Sular: Mistakes I’ve Made

Henry Saiz

Plaj: Madrid, İspanya

Kuruluş Yılı: 2005

İklim: Techno

Hava Durumu: Progressive House, Tech House, Electorica

En Yüksek Sıcaklık: I Can Feel It Coming

Serin Sular: “Love Mythology”

Ripperton

Plaj: İsviçre

Kuruluş Yılı: 2006

İklim: Tech-House

Hava Durumu: Deep House, Techno, House

En Yüksek Sıcaklık: Echocity

Serin Sular: Random Violence

Islandman

Yerli sahnemizin üretken prodüktörlerinden biri Tolga Böyük. Kendisi aynı zamanda Farfara üçlüsünden biri olarak müzikal kariyerine devam ediyor. Daha yakından tanımak isteyenler buraya.

Men With A Plan

Elektronik müzik sahnemizin kendi müziğini yapan azınlık kanadında yer alan Can Cakmakcı ve İlker Ciftci‘nin ortak projesi Men With A Plan’i daha yakında tanımak için buradaki röportajdan devam edebilirsiniz.

Villette

Bir süredir İngiltere’de yaşayan Sine Büyüka’nın solo projesi olan Villette, şimdiye kadar James Blake, Moderat, Book Shade, John Talabot ve Hauschka remix’lerini üretti. Daha yakından tanışmak için şuraya alalım.