Y

aza bir adım uzaklıktayken şehrin açık havadaki müzikli buluşmalarının da sayısı artmaya başladı. Sezonluk festivallerin yanına bu yıl ilk kez düzenlenecek G-Shock City Festival de dahil oldu. 22 Mayıs 2016 Pazar günü KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek festival, 12:00’de kapılarını açıp geceyarısına kadar yerli ve yapancı bir çok sanatçıyı ağırlayacak.

G-Shock City Festivali’nin sanatçı programında; Fatima & The Eglo Live Band, Henry Wu presents Yussef Kamaal Quintet, Catching Flies, My Expansive Awareness‘in yanı sıra yerli sanatçı kontenjanından Lara Di Lara, Nilipek, Can Kazaz, Can Güngör, Palmiyeler ve Islandman yer alacak.

İstanbul’u gündüz yaşamayı seven konuklar gündüz etkinliklerinde, İstanbul’un en güzel lezzetlerinin tadına varırken, konserlerin yanı sıra, alışveriş, sanat atölyeleri, urban arts, kaykay rampası, çocuk oyun alanı ve daha birçok aktivite ile günün keyfini çıkartacaklar. Hayvansever bir etkinlik olan City Festival alanına katılımcılar evcil hayvan dostlarını da getirebilecekler.

Not: 12:00 – 16:00 saatleri arasında girişlerin ücretsiz olacağı etkinliğin biletleri 16:00’dan itibaren ücretli olacak.