A

ğustos ayında yeni sezon programı duyuran ve kalbimize binbir renkli çiçekler eken Salon, geçtiğimiz ay Roosevelt ile kapılarını açmıştı. Haftanın geride kalan günlerinde Anthony Strong, Mamal Hands ve JUNUN‘u ağırlayan Salon, bu gece Nathan Fake, yarın akşam ise Jakuzi‘yi ağırlayacak. Sebebi ziyaretimiz ise Salon’un çiçek gibi programına yeni isimlerin eklenmiş olması.

Geniş müzik yelpazesi ve nokta atışı sanatçı programı ile kalbimizi kazanan Salon, müjdeler vermeye devam ediyor. Daha önce yeni sezon programını şurada duyurduğumuz Salon, sanatçı listesine minimalist, deneysel ve noise müzik prodüktörü Ben Frost (1 Kasım Çarşamba), yerli sahnemizin yüzü Avrupa’ya dönük indie rock ve dream pop grubu The Away Days (10 Kasım Cuma), davulcu Mehmet İkiz ve gitarist Cenk Erdoğan’ın projesi Lahza (12 Kasım Salı), Yarı Bahreynli yarı İngiliz etnik caz müzisyeni, trompet sanatçısı Yazz Ahmed (15 Aralık Cuma)’i ekledi.

Salon’un çicek açan programının tadına bakmak isteyenler bu akşam önünü Men With A Plan‘ın, arkasını Büber‘in aldığı Nathan Fake‘e ya da yarın akşam Jakuzi performansına uğrayabilir.