Yerli sahnemizin ev sıcaklığındaki performans mekanlarından biri olan Salon İKSV, gelecek sezon programında yer alacak isimlerden bazılarını açıkladı. Alternatif müziği en yoğun haliyle dinleyebildiğimiz sayılı mekanlardan biri olan Salon İKSV, yine bir çok özel performansa ev sahipliği yapacak.

Geçtiğimiz ay son albümlerini yayınlayan Amerika-Yeni Zelanda ortak yapımı Unknown Mortal Orchestra‘dan East India Youth‘a, İzlanda topraklarının indie folk temsilcisi sóley‘den nisan ayında oldukça başarılı bir albümü arşivimize bırakan Waxahatchee‘e kadar bir çok önemli isim Salon İKSV’nin yeni sezon programında yer alıyor.

Programın tamamı ise şöyle;

Unknown Mortal Orchestra, Hidden Orchestra, Great Lake Swimmers,C HRISTIAN SCOTT QUINTET, Zola Jesus, The Soft Moon, Hiatus Kaiyote, East India Youth, Céu, Sons of kemet, SUUNS & Jerusalem In My Heart, Rhye, Angel Olsen, Jacco Gardner, Dawn of Midi, Sebadoh Yinon Muallem & Rast Ensemble ,sóley, Waxahatchee, Fabrizio Maurizi, Neneh Cherry, Rocket Number Nine, Colin Stetson, Sarah Neufeld, Arild Hammerø artistside