Vazgeçilmez boy band’lerden bir tane daha. Üstüne üstlük İNGİLİZ. Genç kızların kalbini kazanacak, erkekleri kıskandıracak (garantili. Napıcaz bu İngiliz’leri bilmem).

Palma Violets daha çok genç, dört kişiden oluşan, 2011 doğumlu bir grup. Daha ilk single’ları çıkmadan internet üzerinden kendilerini tanıtmış, hayran kitlesi oluşturmuş bir grup. Rock/Garage Rock tarzlarıyla 2013’te ‘Sound Of 2013’ yarışmasına aday oldular. ‘Best of Friends’ şarkıları ile ‘50 Best Tracks of 2012’ yarışmasında birincilik aldılar ve Best New Band seçildiler. İlk albümleri ‘180’ ile müzik dünyasına eğlenceli ve hırslı bir giriş yaptıkları doğru. Biz dinleyiciler de her zaman kaliteli ve eğlenceli rock gruplarına aç olduğumuzdan açık kollarla karşılıyoruz onları.

7 Eylül 19:30’da Coca-Cola Zero sahnesinde çıkacak bu grup geceye güzelce hepimizi hazırlayacaktır. Rock’n Coke giriş kurallarından olan ‘Zıplamayan barınamaz’ın hala geçerli olduğunu varsayarak bu grubun, zıplamayan herhangi birilerini kurtarıp zıplatacağına inanıyorum. Hatta insanın tekrar ergen olası, o heyecanla, o kafayla atlayıp zıplayası gelir valla.

İyi zıplamalar!!