6-7-8 Eylül’de Hezarfen’de gerçekleşecek Rock n Coke‘un line-up’ı kabardıkça yerlerimizde durmak iyice zor hale geliyor.

2. Rock n Coke dalgasında eklenen isimleri buradan hatırladıktan sonra bugün duyurulan yeni şahaneliklerle devam edelim.

Prodigy‘nin normalde 29 Haziran’da gerçekleşecek olan konseri gezi olayları sebebiyle iptal olunca gençler çıldırmanın, aileler dağılmanın, ekonomi çökmenin eşiğine gelmişti hatırlarsınız. Şimdi hepsini geri toparlayabiliriz. Anlaşılan Prodigy de bu yazı bizsiz kapatmamayı bizim onu istediğimiz kadar istiyormuş ki kendisini hesaplarımızdan 2 ay gecikmeli şekilde Rock n Coke sahnesinde [en azından oradaki sahnelerden herhangi birinde] izleyebileceğiz.

Bunun neden son 2.5 hafta + önümüzdeki 1.5 haftanın falan en iyi haberi olduğunu kanıtlar eşliğinde tartışmak isteyenleri şöyle alalım;

[Duvarlara ayakkabılarla tırmanmayın.]

4 haftanın en iyi haberini kaptırmış olmayı kendine yediremeyen organizatörleri de Infected Mushroom cephesine doğru itekleyelim; senelerdir o taraflardan gelen bir haberle şenlenen günlerimiz haftalarımız olmadı zira.

Devam ediyoruz; festivallerin en asitlisinden [ay aşkolsun, o manada değil.] gelen bir diğer güzel haber de Jamiroquai‘a yönelik. Jamiryooğ’yu 2 senenin ardından bu kez adamakıllı bir ses düzeniyle dinlemek  isteyenlerin de kutup ayılarına bir teşekkür borcu olacak.

Bugünün açıklanmış son ismiyse Within Temptation. Bu konser de seneleeer seneleer evvel Evanescence konserine gitmek için aldığı kabarık tül etekleriyle korselerini bir daha değerlendiremediği için parasını çıkaramamış olduğunu düşünen hanım kızlarımızın dolap dibi hazinelerinin dermanı olacak, Rock n Coke yine herkeslerin yüzünü güldürecek. İstanbul’da hayat 3 gün boyunca bayram olacak.

Üstelik hala açıklanacak yeni isimler varmış!

Heyecanla bekliyoruz.