Y

ıl içinde pek çok etkinlikte sahipledikleri sahneler ve kürate programlarıyla kalbimizi çalan Red Bull, bu sefer kendi festivalini yapmaya hazırlanıyor. 20 yıldan fazladır müziği ve arkasındaki dönüştürücü akımı destekleyen Red Bull Music, 26-30 Eylül tarihleri arasında İstanbul’a yeni bir festival kazandıracak.

Bugüne kadar New York, Los Angeles, Paris, Johannesburg, Berlin, Viyana, Sao Paulo gibi 14 farklı şehre yerleşen ve festival algısını yeniden inşa eden Red Bull Music Festival, 26-30 Eylül 2018 tarihleri arasında 5 günde 4 farklı konsept, film gösterimleri, söyleşiler ve 2 sergi ile toplam 60 sanatçıya ev sahipliği yapacak.

Düzenlendiği şehirlerde o şehrin ruhuna özgü müzikal deneyimler ve kürasyonlarla dönüşüm geçiren Red Bull Music Festival, 5 gün boyunca farklı konseptlerle müzikseverlerden oluşan programı ve İstanbul’un çeşitli mekanlarına yayılacak. Dört ayrı konseptte gerçekleştirilecek müzik etkinlikleri, sergiler, film gösterimleri ve söyleşiler, ziyaretçilere farklı deneyimler sunmaya hazırlanan Red Bull Music Festival‘in detayları önümüzdeki haftalarda redbullmusic.com/istanbul adresinden açıklanacak.