E

ylül ayında yeni serileri “Canlı Sahne” kapsamında yerli sahnenin evladiyelik grubu MFÖ ve halk müziğinin efsane ismi Selda Bağcan’ı konuk eden Red Bull, en son Teoman ile dijital ortamda müzikseverlere unutulmaz konser deneyimleri yaşatmaya devam etmişti. Red Bull Canlı Sahne, şimdi de yerli sahnemizin kıymetli gruplarından maNga‘yı ağırlayacak. 30 Kasım Perşembe günü, Zorlu PSM Studio’da saat 21.00’da başlayacak konser, www.redbull.com/canlisahne adresinden canlı yayınlanacak

Dört ayrı karakteri, dört ayrı müzik zevkini ve dört ayrı duruşu sergileyen, ismini Japon çizgi romanı geleneğinin ünlü ekolünden alan başarılı rock grubu maNga, 30 Kasım Perşembe günü online konserler serisi olarak düzenlenen Red Bull Canlı Sahne’nin dördüncü konuğu olacak. Saat 21.00’da başlayacak ve www.redbull.com/canlisahne adresinden canlı yayınlanacak bu konserde maNga’ya Türkçe rap müziğin yükselen yıldızları Kamufle, Fate Fat, Joker, Tankurt Manas ile DJ Hırs eşlik edecek.

Not: Önceki aylarda konser veren MFÖ, Selda Bağcan ve Teoman konserlerinin video kayıtlarını www.redbull.com/canlisahne adresinden izlemek mümkün.