lightsnashville_mainPretty Lights, 2 yıl, 5 ay ve 24 gündür kayıtlarını yaptığı, A Color Map of the Sun adlı albümünün yayınlanma tarihini 2 Temmuz 2013 olarak açıkladı. Bu açıklama ile birlikte, Around The Block adlı single’ını da videosuyla birlikte duyurdu.

Elektronik müzikte kendi yolunu çizerken, arkasından gelen pek çok müzisyenle birlikte oluşturduğu sinerji ile Derek Vincent Smith, gelecek yılların efsane isimleri arasına katılacağını hissettirmeye devam ediyor.
Konser ve festival etkinliklerindeki başarı, ürettiği müziği ücretsiz, kendi kayıt şirketi Pretty Lights Music üzerinden ve çeşitli sosyal ağlardan yayması ile giderek daha büyük kitleleri etkisi altına alıyor.

prettyYeni albümünen çıkardığı ilk single’da yine ücretsiz olarak dağıtan Pretty Lights’ın yeni albümünün yazın havasına uygun olacağına hiç şüphe yok. Yeni albümünü, gerçek Analog Electronica olarak tanımlayan Derek Vincent Smith, soulful, electro, hip-hop üçgeninde kendi geçmişinden yeni şeyler öğrenerek albümü hazırladığını söylüyor.

Pretty Lights, yayınladığı video ve şarkıyla bize biraz daha canlılık katıyor. Bu video da bize güzel bir günün canlılığını aşılıyor. Videonun sonlarına doğru bizi kan ışıklara boğuyor.

Pretty Lights – Around The Block feat. Talib Kweli

Yeterince tanımayan ya da dinleme şansı bulamamış müzik severler için, Pretty Lights’ın kendi şarkılarından hazırladığı bu playlisti dinlemenizi tavsiye ederiz.

[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/1738038″ params=”” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

 

Pretty Lights’ın bütün albüm ve şarkılarını ücretsiz indirmek için;

http://prettylightsmusic.com’u ziyaret edebilirsiniz.