B

arış Akpolat, YouTube üzerinden yayınlanan Motto Müzik kanalındaki 3N1K programında, Hey Douglas projesi ile son dönemde sükse yapan VeYasin’i konuk etti. Bölüm; bir yandan VeYasin’in müzikal yolculuğunu diğer yandan çizik plaktan bir şarkı çıkarma numarasını kapsamakta.

VeYasin yıllardır müzik piyasasının içerisinde aktif bir rol oynuyor. Gerek Mode XL ile gerek Hey Douglas projesi ile son dönemlerde tüm önemli festivallerde sahne alan VeYasin, hikayesini anlatmak ve ilginç bir proje gerçekleştirmek için Barış Akpolat’ın 3N1K’sına konuk oldu.

Geçtiğimiz haftalarda Tokyo’ya giden VeYasin, Barış Akpolat’a oradan aldığı bir plağı hediye ediyor ve onunla zaman geçirmesini diliyor. Plağa türlü türlü işkenceler yapan Barış Akpolat, eserini VeYasin’e teslim ettikten sonra ikili yepyeni bir parça çıkarma projesine başlıyor.

Türkiye’nin 70’lerde kazandığı psychedelic , funk ve soul zekasını kendi mutfağında tekrar pişirip hatırlatmak isteyen VeYasin’in 3N1K videosunu izlemek isteyenleri aşağıya alalım!