Naber Pharrell‘den 20 yaş küçük olmasına rağmen [kendisi 40-artı-BUÇUK yaşında. Evet. Gerçekten. Yani, GERÇEKTEN.] 10 yaş büyük gösteren gençler? Okey’de her el açıldığında kendi ıstakanı masaya doğru eğip durum kritiği yapa yapa sabahlanan gecelerde fonda Get Lucky loop’lamaya, Blurred Lines‘ın unrated klibini bulucam da indiricem diye antivirus programını rus blog’larına hibe etmeye devam mı?

Bizler kendi çılgın gençliğimizi işbu örneklerle de altı çizilmiş şekilde yaşıyor iken altın-idi-pırlanta-0ldu çocuğumuz Pharrell de bu yaz Serdar Ortaç’ın tahtına göz dikmişçesine krallığa oynuyor.

Son çok mu çok oluyoruz hamlesi de güzelliğine mi mimiklerine mi alakasız tatlılığına mı ülkesine mi aksanına mı aşık olsak da kalan kısımları kıskanabilsek karar vermeye çalıştıkça daha çok sevdiğimiz İngiliz gülü Cara Delevingne‘le British Vogue‘un september issue’suna [ki eylül sayıları moda dergileri için haklarında belgesel çekilmişliği bile olacak kadar önemlidir] türlü türlü şebeklik etmek olmuş. Üstelik bu haliyle yeterince kıskanmış değilseniz diye eklemek isteriz ki “Born Lucky” konseptli çekimin fotoğrafçısı da David Bailey‘miş

Olsun, bizim hayatlarımız da yeterince tatlı; sabaha kadar 3 tur daha dönecek kadar vakit var, belki yerden okey çekeriz.

cara-delevingne-pharrell-williams-british-vogue-1-630x420 cara-delevingne-pharrell-williams-british-vogue-2-630x420 cara-delevingne-pharrell-williams-british-vogue-3-630x420 cara-delevingne-pharrell-williams-british-vogue-4-630x420 cara-delevingne-pharrell-williams-british-vogue-6-630x420 cara-delevingne-pharrell-williams-british-vogue-7-630x420

Bu arada ağırlığınca elmacık kemiğine babalık yapan Pharrell’in röportaj sırasında ettiği laflardan biri “I don’t have  a social life, because what is that but drama?” olarak sızmış. Bizim de professional life’ımız üst üste üst üste üst üste yılın modeli bıdıbıdı seçilmelere doyamayan ingilizlerle samimileşmeyi gerektiriyor olsa bizim de fazlasından social’ında gözümüz olmazdı gibimize geliyor.

Yarasın tabii aslana.