G

eçen ay Babylon Bomonti‘de gerçekleştirdiği iki konserde de yok satan Oscar & The Wolf‘un Babylon TV’deki Acoustic Sessions videosu yayınlandı.

Belçikalı electro-pop grubu Oscar & The Wolf, geçtiğimiz yaz Çeşme’de verdiği konser sonrasında Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi oluşturmuş, İstanbul’da konser tarihleri açıkladığında ise ülke birbirine girmişti. Yok satan iki konserin haberini alan hayranları sosyal medyayı sallamış, olay “beş konser olsa beşine de gideriz” durumuna gelmişti.

Babylon arz-talep dengesini sağlamak için ikinci konseri canlı yayınla vermişti, fakat bu iyilik ile de yetinmediler. 28 Ocak’ta Soho House‘ta Max ve Ozan’la yaptıkları Acoustic Sessions videosunu paylaşan Babylon, hayranlarının Oscar & The Wolf açlığını bir nebze dindirmenin peşinde.

Undress, Bloom ve Aistriu şarkılarını seslendirdikleri videoda, grubun hikayesini anlatan Max, Babylon konserleri öncesinde yaptığımız röportajda bahsettiğimiz konulara da değinmiş.

Oscar & The Wolf ve Ozan Bozdağ ile yaptığımız röportaja tekrar göz atmak isteyenleri buraya ve şuraya tıklamaya davet ediyor, samimi bir arkadaşla sohbet tadındaki videoyu izlemek isteyenleri ise en alta davet ediyoruz.