Şimdilerde hayatındaki her şeyi modaya sabitleyerek yaşıyor bir çok insan. Moda olanı giyiyor, moda olan mekanlara gidiyor, moda olan grupları dinliyor vs. Bu sinir bozucu olan durumda bir de şöyle bir algı var: “Ben Türkçe müzik dinlemem!”. Bir kesim de kuul olduğunu düşündüğü için Türkçe müzik dinlemeyi reddediyor. “Sıçıyım” ben böyle düşüncenin içine diyesim gelmiyor değil! Bunun tek bir sebebi var,;o da araştırmaya üşenen ve ezbere müzik dinleyemeye çalışan kitle! Çünkü Türk müziği sadece Murat Bozlardan, Demet Akalınlardan oluşmuyor.

Mesela, harika işler çıkaran bir Erkin Gören var. Kendisi on parmağında on marifet olan çok yönlü bir sanatçı. Sadece güzel müzikler yapmakla kalmıyor aynı zamanda bir illüstrasyon ustası. Erkin Gören bunun yanı sıra bir Kupka üyesidir. Önce şarkılarını dinleyip kendinizden geçiyorsunuz, sonra illüstrasyonlarına bakıp saygı duyuyorsunuz. Peki albüm kapaklarını da kendisinin tasarladığını söylemiş miydim?

Güzel sesinin yanı sıra sayamayacağım kadar güzel şarkılara sahip bir şahıs. Şimdi sizleri takdire şayan Fear Of The Dark coverı ile baş başa bırakıp, dinledikten sonra kendisini hurralı bir çalışmayla araştıracağınızı umuyorum.

Parçaya bu linkten ulabilirsiniz: http://music.erkingoren.com/track/fear-of-the-dark