Kendilerini mimarlık ve kent kültürü markası olarak tanımlayan NOW., yeni etkinlik dizisi Next Door ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ev partisi tadındaki Next Door ilk olarak 14 Ağustos Cuma gecesi aynı anda 3 farklı evde gerçekleşecek.

NOW., Next Door etkinliğinde ev partisi havası oluşturmak için bir çok detay düşünmüş. Facebook üzerindeki app üzerinden veya nowhappens.com/nextdoor adresinden etkinliğe katılma talebinizi iletiyorsunuz. Burada katılacağınız arkadaş grubunu başvuru formunda belirtmeniz önemli. Bunun yanında onaylanan başvurunuzun ardından size gönderilen kod ile biletinizi online olarak satın alabiliyorsunuz ve ardından Next Door ekibi tarafından etkinliklerin açık adresleri, biletleri, etkinlik yönergeleri ve kamera sticker’larının olduğu zarf adresinize postalanıyor.

Etkinliğe giriş yapmanız için zarfın içinden çıkan kamera sticker’ı ile cep telefonununuzun kameralarını kapatmanız gerekmekte. Ayrıca içeceklerin ücretsiz olduğu evlerde bir barmen bulunmayacak. Katılımcılar, mutfaktan biralarını kendileri alacak ya da yönergelerin olduğu DIY masalarında kendi kokteyllerini kendileri hazırlayacaklar.

Taksim, Galatasaray ve Karaköy’de eş zamanlı gerçekleşecek Next Door ile ilgili detaylı lokasyon bilgileri sadece katılımcılara gönderilen zarfın içinde olacak. Katılımcılar adres takibini yaptıklarında, ulaştıkları yerde Next Door bayraklarını görecekler ve etkinlik alanına bu bayrakları izleyerek ulaşacaklar. Etkinliğin müzikal sorumluluğunu ise yerli sahnemizin üç farklı oluşumu üstleniyor. Tablo şu şekilde;

– EV 1: indigo: Alican, Ilker Aksungar, Murat Uncuoglu

– EV 2: NewSpeak: Jack in the Box, Le Bébé Royal, Kaan Dede

– EV 3: Petra Digital: Ali Gültekin, Eren Erdol, Kerem Akdag

Detaylı bilgi için;

Etkinlik | Next Door