Y

az mevsiminin ortasında, bir festivalin bitip diğerinin başladığı ve futbol takımlarının da yeni sezon öncesi kampa girip yeni formalarını tanıttığı bir dönemdeyiz. Hadi festivalleri anladık da futbol takımlarından bize ne diyorsunuz. Farkındayız. Fakat Nike, geçtiğimiz yıl Premiere League’i zirvede tamamlayan Chelsea F.C.’nin forma sponsorluğunu önce Adidas’ın elinden şık bir çalımla aldı, sonra da Gorillaz çetesinden mavi saçlı 2D’yi yanına alarak keyifli bir tanıtım videosu hazırladı.

Geçtiğiniz nisan ayında 5. stüdyo albümü “Humanz“ı kucağımıza bırakan Gorillaz ekibi şu sıralar turnelemeye ve bize 360 dereceli canlı konser deneyimleri yaşatmaya devam ediyor. Grup, rutin hareketlerinin yanı sıra çete üyeleri Murdoc, Russel, 2D ve Noodle adına Spotify üzerinden düzenli olarak çalma listeleri de paylaşıyor. Geçtiğimiz günlerde 2D’nin Chelsea mavisi saçlarından yola çıktığını tahmin ettiğimiz Nike, sıra dışı bir tanıtım videosu ile karşımızı çıktı. Chelsea F.C.‘nin bu sezon forma sponsoru olan Nike, 2D’nin ve David Luiz‘in rol aldığı bir tanıtım videosu yayımladı. İkilinin takımın mabedi olan Stanford Bridge stadyumunda takıldığı videoyu merak edenleri aşağıya alalım.

Laf açılmışken Gorillaz‘ın geçtiğimiz günlerde Cologne, Almanya‘da verdiği konserin 360 derece çekilen canlı performans videosunu görmek istenler de aşağıda yerini alsın.

Hazır futboldan muhabbetine girmişken Nike’ın bu sefer Under Armour’un sağından atıp solundan geçerek forma sponsorluğunu kaptığı Tottenham Hotspur‘dan da konuşalım. Tottenham Hotspur, yeni sezon formasını takımın taraftarı olan grime sanatçısı AJ Tracey‘in “False 9” şarkısını kullandığı bir video ve bunun şerefine verilen bir parti ile tanıttı. İnanmam diyenler aşağıya gelsin.

#WatchUsRise #COYS

Tottenham Hotspur (@spursofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()