Ardı arkasına açıklanan isimler ve harika festivaller ile sıcak günleri bol müzikli geçireceğiz! Bir türlü istikrarın yakalanmadığı elektronik müzik festivallerine ilaç niteliğinde bir festival bizlerle buluşuyor. ‘Şehrin En Genç Festivali’ etiketi ile Minipax Festival, bütün sezon boyunca başarılı etkinliklere imza atmış NewSpeak organizasyonluğunda 21 Haziran günü Suma Beach‘e konuşlanıyor.

3 farklı sahneden 18 saatlik kesintisiz elektronik müziğin bizi beklediği Minipax festivalinde daha önce Clockwork & Avatism (LIVE), Monika Kruse ve Murat Uncuoglu isimleri açıklanmıştı. Festival ekibi dün de, 2009 yılında başladı elektronik müzik kariyerinde 3 yıl önce yayımlanan ‘Music Watching Over Me‘ adlı albümü ile ismini duyurmayı başaran Deniz Kurtel ve Amerika elektronik müzik sahnesinin başarılı ikililerinden biri olan Wolf+Lamb’ın isimleri açıklanarak heyecan katsayımızı bir miktar daha arttırmayı başardı.

Yeni isimlerin açıklanmaya devam edeceği festivali daha yakından takip etmek ve detaylı bilgi edinlemk istiyorsanız sizleri şuraya alalım!