50 yıldan fazladır amfi, ses sistemi, kulaklık tasarımı ve üretimi yapanMarshall, geçtiğimiz günlerden müzikseverler için hazırlanan ‘London’ isimli Android işletim sistemiyle çalışan konsept akıllı telefonunu dünyaya tanıttı.

Ön yüzünün iki farklı noktası yer alan hoparlörler ile yüksek kalitede ses çıkışına olanak sağlayan ‘London’“Dünyanın En Sesli Telefonu” sloganıyla duyuruldu. Genel hatları ile Marshall‘ın klasik tasarım çizgilerini taşıyan telefon retro bir görünüme sahip. Kullanıcısının müzik deneyimini en üstte çıkarmak için dizayn edilen ‘London’, üst bölümünde yer alan ‘M’ tuşu ile direk olarak içerisinde yer alan müzik kütüphanesine erişim sağlıyor. Tüm bunların yanından ‘London’, kendisi için özel geliştirilen sıkıştırılmamış formatta müzik dinleme ve yüksek kalitede ses kayıt yazılımları ile hem müzisyenlere hem de müzikseverlere hitap etmeyi başarılıyor.

23 Ağustos‘tan itibaren sipariş verilebilecek olan telefonun şimdilik belirlenen fiyatı ise yaklaşık $585/£375 olacak. ‘London’ın diğer özelliklerine ve detaylı fotoğraflarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

4.7 inch 720p ekran
2GB RAM
2500 mAh batarya
Snapdragon 410 işlemci
16GB hafıza
8MP kamera
Özel tasarlanmış bir ses kartı