D

ans sahnesinin eli çekiçli figürü Maceo Plex, elektronik müzik dünyasında kırılacak sayılı rekordan birine gözünü dikti ve 24 saat içinde en uzun süre DJ performansı sergileyen isim oldu.

Hali hazırda elektronik müzik sahnesinin yazlık beldesi Ibiza’da performanslarına devam eden Maceo Plex, neden dünya rekoruna kalkıştığını ise adanın görsel ve müzikal ruhunu yansıtmak olarak açıklamış. 24 Temmuz günü 1 gün içinde 10 farklı lokasyon belirleyen Maceo Plex, bu mekan ve destinasyonlara uygun farklı müzik türlerinde performans sergileyerek Mosaic by Maceo projesine de etkili bir tanıtım da yapmış oldu.

Maceo Plex – 10 different dj sets in 10 emblematic Ibiza spotsThis Tuesday 26th July, Maceo Plex will do 10 different DJ sets in 10 emblematic Ibiza spots to show the island’s mosaic of sounds and magical places. Stay tuned!

*****ES*****

Este martes 26, Maceo Plex realizará 10 DJ sets distintos en 10 lugares emblemáticos de Ibiza para mostrar el mosaico de sonidos y localizaciones de la isla. ¡Estad atentos!

Posted by Mosaic by Maceo on Thursday, July 21, 2016

 

maceo

maceo7

maceo6

maceo5

maceo4

maceo3

maceo2

maceo1