B

ir süredir anne olmakla meşgul olan Lykke Li, sonunda kabuğundan çıktı. Yanına Miike Snow ve Peter Bjorn and John‘dan grup üyeleri alan ve prodüktör koltuğuna sevgilisi Jeff Bhasker‘i oturtan Lykke Li’nin LIV isimli yeni projesinden ilk video klip geldi.

En son 2014 yılında üçleme albüm serisini tamamlayan ve sonrasında anne olduğu için sahnelerden uzak kalan Lykke Li, süper grup projesi ile geri döndü. Lykke Li’nin başı çektiği grupta Peter Bjorn and John‘dan Björn Yttling, Miike Snow‘dan Andrew Wyatt ile Pontus Winnberg, İsveçli sanatçıya eşlik etmekte. Projenin prodüktörlüğünü ise Jeff Bhasker üstlenmekte.

Projenin ortaya çıkma hikayesiyle ilgili ipuçlarını Lykke Li‘nin Instagram’a bıraktığı bir fotoğrafla öğreniyoruz. “Bu her şeyin başladığı nokta. Yıllar önce. Miami Beach’te çırılçıplak. Biz sadece yaşamak ve sevmek istedik. Bu yüzden de LIV’i yarattık.” sözleriyle Lykke Li, saf hisleri müzik ile buluşturmak istediğini açıklıyor. Tüm bu bilgilerin ardından LIV‘in geçtiğimiz günlerde paylaştığı “Wings of Love” şarkısına çekilen video klip ile tanışmak isteyenleri hemen aşağıya alalım.