G

eçtiğimiz ay ilk solo albümü “As You Were”ün müjdesini veren Liam Gallagher, hemen ardından ilk teklisi “Wall Of Glass”i video klip eşliğinde görücüye çıkarmıştı. Şu sıralar konserden konsere koşan Liam Gallagher, nihayet solo albümünün çıkış tarihini duyurdu.

90’larda Oasis çatısı altında müzik tarihinin en büyük ikonlarından biri haline gelen Liam Gallagher, geçtiğimiz ay solo olarak yayımladığı ilk şarkısı “Wall Of Glass” ile dosta düşmana şanlı dönüşünü duyurmuştu. Mahallenin serserisi abisi, yaşının da etkisiyle sakinleşip yeniden üretim çarkının içine girmesi son derece mutluluk verici. Nitekim geçtiğimiz ortaya attığı ilk solo teklisi “Wall Of Glass”tan olumlu yorumlar alan Liam, “As You Were” albümünü Warner Bros. bayrağı altında 6 Ekim‘de yayımlayacağını müjdeledi. Bununla birlikte albümün kapak fotoğrafını da paylaşan Liam Gallagher‘dan gelecek diğer haberler için şimdiden sıramızı alıyoruz.

lg_albumsleeve

“Bir şeyi yeniden icat etmek istemedim ya da bir space jazz yolculuğuna çıkmak istemedim.” sözleriyle yeni albümünü açıklayan Liam Gallagher’ın ilk atışını dinlemek isteyenler aşağıda toplansın.