B

ugüne kadar Gigi Masin, Etienne Jaumet, Gökçen Kaynatan, Bugge Wesseltoft, Erçin Kaya, Akkor, Murcof, Nick Mazzarella, Tomeka Reid ve Kryshe gibi birbirinden özel performanslara ev sahipliği yapan Kırım Kilisesi, Analog Kültür küratörlüğünde yerli sahneden değerli sanatçıları ve evrensel ses ustalarını muazzam atmosferinde ağırlamaya devam ediyor. Kıymetli etkinlik serisinin sıradaki konuğu 13 Mayıs Pazar günü İsveçli prodüktör Dan Vicente, a.k.a. Acronym olacak.

Ambient ve tekno türü içerisinde limitsiz bir müzik zevkine sahip olan İsveçli prodüktör daha çok Northern Electronics, Semantica ve Field Records gibi genç beyinli, fütüristik plak şirketlerinden çıkan işleri sayesinde elektronik müzik sahnesinde yerini aldı. Doğa ile uzay arasında köprü görevi gören, düşük tempolu ve atmosferik seslerle deneysellik çemberinin içinde dolaşan Acronym‘in ortaya koyduğu her işin arkasında bir hikaye ya da fikir bulmanız mümkün. 2017 kışında yayınlanan “Malm” albümüyle çizdiği özgün yoldan devam eden sanatçı, deneysellik eğiliminden vazgeçmeyerek her biri birbirinden farklı performansları ile dinleyicisini her seferinde farklı bir yolcuğa çıkarıyor. Acronym‘in sıradaki durağı 13 Mayıs Pazar günü Kırım Kilisesi olacak.

Not: Biletler bugece.co adresinde ve yalnızca nakit ile etkinlik günü kapıda. Anneler gününe özel, annesiyle gelene bir giriş bileti bizden.

17:00 – Hasan Erginöz (Vinyl DJ Set)
18:30 – Tolga Zafer: Cyclic Etudes (Live)
20:00 – Acronym (Live)