S

ene başında 2017’de bizi albüm yağmura tutacağını açıklayan Melbourne çıkışlı psychedelic rock grubu King Gizzard & The Lizard Wizard, en son geçtiğimiz ay “Polygondwanaland” ile tanıştırmıştı bizi. Söz verdikleri beş albümün dördünü cebine koyan grup, geçtiğimiz hafta yayımladığı “All Is Known” ve “Beginners Luck” isimli iki yeni şarkısına şimdi de klipli haliyle “Loyalty“i ekledi.

King Gizzard & The Lizard Wizard, bu yıl hedeflediği beş stüdyo albümden dördünü şimdiden evrene salmış durumda. Son olarak “Polygondwanaland“ isimli albümünü geçtiğimiz ay kendi internet siteleri üzerinden birçok farklı formatta ücretsiz olarak yayımlayan grup, yeni çalışmalarını paylaşmaya devam ediyor. 2018’e sayılı günler kala cebindeki son albümü çıkarmasını beklediğimiz King Gizzard & The Lizard Wizard, geçen hafta “All Is Known” ve “Beginners Luck” isimli iki yeni şarkısını yayımlamıştı. Grup şimdi de “Loyalty” adını verdiği taze şarkısını karanlık atmosferdeki klipleri eşliğinde servis etti.

Son olarak grubun, 13-14 ve 15 Mart tarihlerinde biletleri çoktan tükenen üç konser için Salon‘a konuk olacağını not düşelim.