Future Classic, bitmeyen yazlar hakkında her şeyi biliyor!

William Campion ve Julian Sudek ortaklığıyla hayat bulan World Champion‘un ilk single’ı “Avocado Galaxy“, Future Classic adı altında Ağustos sonu yayınlanmıştı. “Avocado Galaxy”nin psych pop tarafı yanında azımsanamayacak elektronik altyapı, Jagwar Ma‘nın beyni Jono Ma‘nın şarkının ortak prodüktörü olmasından kaynaklanıyordu. Wold Champion, vakit kaybetmeden şarkının videosunu izleyiciyle paylaştı. Bu bağlamda daha geniş kitlelere hitap eden ”Avocado Galaxy”nin orjinaliyle yarışır Tornado Wallace’s Paradise ve Lissvik olmak üzere iki remix’i yapıldı.

Az zamanda bir çok radyoda adını duyuran World Champion, geçtiğimiz hafta albümün ikinci single’ı “Shakes” ile sessizliğini bozdu. Future Classic‘in gelecek vaat eden isimlerinden biri olarak karşımıza çıkan Sydney’li ikili, sizi bulutlar üstünde bir yolculuğa çıkarıyor.

İlk EP’si Avocado Galaxy‘i 4 Aralık’ta yayınlanacağının haberini veren World Champion‘ın şu ana dek duyduklarımız dışında merakla beklenen 2 şarkısı daha dinlemek için takipte kalın.

FACEBOOK | SOUNDCLOUD