Toronto-Kanadalı prodüktör Harrison yayınladığı ilk EP ile Keşif Sahnesi‘nin bu haftaki konuğu oluyor. French-house , future funk ve 90ların video oyunlarından esinlendiği Colors 20 yaşındaki prodüktörün temel aldığı değerleri gözler önüne seriyor.

EP’nin ilk şarkısı “How Can It Be” geçtiğiniz hafta yayınlanan ve hem izlemesi hem okuması bir o kadar acı-tatlı videosu ile Vimeo Staff Pick‘e seçildi. Yayınlanan beş şarkının üçünde imzası bulunan şarkıcı-söz yazarı Maddee ile birlikte kaydettiği şarkılardan biri olan “How Can It Be?Harrison‘un tanınmasında büyük rol oynadı.

Ashee Maree” EP’de yer alan iki enstrümantal şarkıdan biri. Hem “Collage“ı hem “Ashee Maree“yi farklı bir albümde yer alması gerekircesine çiğ buldum. “She’s Strong” sıcak synth’leri ile sizi ısıtırken devreye bir anda “You’re Light” giriyor. Starslinger’ın “You’re Light“a yaptığı remix ile kanatları altına aldığı Harrison aynı zamanda ilk canlı performansını haziran ayında Toronto Island’da gerçekleştirilen Bestival 2015‘te sergiledi.

1980 yılında kurulan müzik sanat ve moda dergisi I-D için “Music To… Make Summer Love” adında bir mix’e imza atan Harrison, yeni albümü için canlı enstrümanlarla çalışacağını belirtken aynı zamanda henüz yapım aşamasında olan bir oyun için müzik besteliyor. Takipte kalın.

FACEBOOK | SOUNDCLOUD