Katy Perry’nin evrenin verdiğini kuldan esirgememe politikası izlediği tek varlıkları memeleri ve gözleri olmaktan çıktı, yastık altı altınlarına kadar uzadı.

Yoz haliyle 3., yobaz hali de dahil edilince 4. Katy Perry stüdyo albümü olacak Prism’in çıkış tarihi olarak 22 Ekim 2013 duyurulmuştu. Biz de akabinde single’lı, tracklist’li, klipli memeli tanıtım dönemini beklemeye başlamıştık. Yani biz başlamamıştık da herkesin dinleyeni kendine tabii, laf etmek düşmez. Zooey Deschanel’in daha çıplak, daha yeteneksiz ve daha itici olanının Ornitorenk Perry’nin daha iki ayaklı olanıyla birleştiği nokta kontenjanından hayatlarımızda olmayan bir boşluğu dolduran Katy Perry’yse farklı bir yol izlemeye karar vermiş. Albümlerini satın almak yerine indiren sıradan ve fakir hayranlarının vicdan azabını dindirebilmek adına atmış pamuk elleri ipek yastık kılıfının altına, ne varsa bozdurarak “böyle de halimiz yerinde çok şükür” mealli kamyona çevirtmiş, benzini de fullediği gibi salmış Los Angeles sokaklarına.

perrygoldtruck_MAIN

Yani altın derken, gerçek altın. Baya böyle altın. Altın işte ya bildiğin altın. ALTIN.

Parayı veren non-görgüsüzlük meziyetini dahil etmeyince böyle oluyorsa demek…

Bu arada Yozgatlı Katy Perry’ciler, üzülmeyin, kamyon sizin şehrinize de uğrayabilir,size de Katy ablanızdan RT kazandırabilir. İnanmazsan kendisine sor:

Screen Shot 2013-07-30 at 14.02.45