jared-leto-by-terry-richardson-for-candy-magazine-6-summer-2013

Fazlaca yetenekli bir insanın haddinden fazla yakışıklı olmasının en kritik taklası da sürekli bir “ya ben çok yakışıklıyım da buna takıntılı değilim, bakın tipime oynanmasından hiç çekinmiyorum”u kanıtlama çabası anlaşılan.

İşbu sendromun en poster kid isimlerinden biri her filminde ayrı maymun olan, genelde de yarı yolda ya ölen, ya kolu bacağı kesilen, ya mapuslara düşen; fotoğraf çekimleri de pek farklı kompozisyonlarla ilerlemeyen Jared Leto. Kendisinin gönül rahatlığıyla yakışıklı olabileceği anca klipleri var, onlarda da Adam Levine performansı gösterip screen time’ının %98’inde sevişir halde olmak yerine hikaye kurgusuna falan uyuyor; oyuncu ruhu işte, bir garip.

Tam bir “you got me at ‘seni farklı bi kılığa sokucaz'” insanı olan mavişimiz, bebişimiz bu sefer de “the first transversal style magazine” olma iddiasındaki Candy için transgender kılığına girmiş; bu anları fotoğraflayan da nerede garip iş varsa kamerası, el kremi ve peçeteleriyle beliriveren Terry Richardson the perv. olmuş. Tabii ki.

Ve fakat Jared Leto’da artık nasıl bir gen varsa 41 yaşında olup Nicki Minaj gardırobu ve Katy Perry triplerini kombinlemesine rağmen tüm dergilerin summer 2013 kapakları arasındaki en güzel cover girl’lerden biri olmayı da başarmış.

Dergideki pozların devamı [ve çekimden düşen diğer fotoğraflar] da şu şekilde:

Unutmadan:

Jared Leto’yu yakın zaman içinde transgender göreceğimiz tek an bunlar olmayacak. Kendisi Amerika’da 2013 sonunda gösterime girmesi planlanan “Dallas Buyers Club”da da AIDS’li bir transeksüeli oynuyormuş, verdiği 866534 kilo da ondan mütevellitmiş.