Ş

ehrin elektronik müzik kalesi indigo, daha önce duyurduğu 30 Eylül’deki açılış gecesinin adını koydu: Adriatique! Bir çok mekanın terk ettiği Taksim’de Tomtom Mahallesi’nin değerli misafiri olarak ayakta kalan indigo, yine tüm sezon boyunca hem lokal hem de yabancı DJ/Prodüktörleri ağırlayacak.

30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerini kutlu açılış hafta sonuna çeviren indigo, kulağımıza hücum edecek elektronik müziğin sahiplerini duyurdu. 30 Eylül’de Diynamic Music bayrağı aldındaki Andriatique‘in komutasında açılacak indigo, hafta sonunu Locked Groove ve Aera‘nın performansları ile kapatacak. Yaşanan bir çok badirenin ardından her açıdan sıkı sıkıya birbirimize sarılmamız gereken bir sezonun arifesindeyiz. Tüm bu zorluklara rağmen ayakta kalmayı başaran indigo gibi sayılı mekanlara her zaman olduğundan daha fazla destek vermeliyiz ki keyif aldımız/dans ettiğimiz müzikleri gidip dinleyebileceğimiz yerler olsun.

Adriatique ile sezonu açan indigo’nun şimdilik kesinleşen diğer konukları ise; 8 Ekim‘de Stimming, 15 Ekim‘de Baikal, 23 Ekim‘de ise Finnebassen ve olacak.