S

he Got Caught ve My Con ile dikkatleri üstüne çeken ve geçtiğimiz yılın öne çıkan projeleri arasında yerini alan In Hoodies’ın ilk albümü “A Lunar Manoeuvre” görücüye çıkardı.

Geçen sene yayınladığı iki single She Got Caught ve My Con ile sahnemize renk katan Murat Kılıkçıer‘in indie-rock projesi In Hoodies, kısa ama bitmek bilmeyen bir bekleyişin ardından ilk albümünü yayınladı. Prömiyerini Artemis Günebakanlı‘nın blogu, Manyetik Bant üzerinden yapan A Lunar Manoeuvre, iTunes, Apple Music, BandCamp ve Soundcloud üzerinden de bizlerle paylaşıldı.

Londra’da kaydedilen ve prodüktörlüğünü Chris Potter‘ın üstlendiği albüm, 10 parçadan oluşuyor. Özellikle “Be All You Feel” ve “The Vibe” parçalarının ön plana çıktığı A Lunar Manoeuvre’ın kısa bir zamanda Spotify’a düşmesini bekliyoruz. Albümü dinlemek isteyenleri aşağıya alalım.

Dün dijital ortamda yerini alan albümü mayıs ayından itibaren Müzik Hayvanı etiketiyle CD formatında edinebileceğiz. Ayrıca albümün başarılı kapak illüstrasyonu ise Ethem Onur Bilgiç‘e ait.