Y

erli sahnemizin tanıdık yüzleri İdil Meşe ve Da Poet‘in ortak projesi Rain Lab, Red Bull Berlin Stüdyoları‘nda kaydettikleri “Infatuation” isimli yeni şarkıslarını video klip eşliğinde yayımladı.

Geçtiğimiz sezon Red Bull’un Warm Up projesine dahil olduktan sonra Red Bull Berlin Stüdyoları‘nda kayıt yapma şansı yakalayan İdil Meşe ve Da Poet ikilisi, bu yolculuklarında ortaya çıkan görsel ve işitsel kayıtları bir araya getirdikleri “Infatuation” isimli şarkılarını video klip eşliğinde paylaştı. Rain Lab projesiyle müzikal kariyerlerine devam eden ikili, bu yaz kendi isimlerini taşıyan EP çalışmalarını Noiseist Records etiketiyle yayınlanacak. Mix ve mastering’ini Çağan Tunalı‘nın üstlendiği EP’de yer alacak “Infatuation” şarkısını Berlin manzarası eşliğinde dinlemek isteyenleri aşağıya alalım.

Bu arada Rain Lab‘i canlı dinlemek isteyenler önce 24 Haziran‘da Mind Shifter ve Islandman ile birlikte Peyote Cennet Bahçesi‘nde sonra 5 Temmuz’da ise İstanbul Caz Festivali kapsamında Korhan Futacı ve Kara Orkestra ile birlikte Salon sahnesinde ikiliyle buluşabilir.