Kendisinden ünlü memelerin ev/vücut sahibesi Helen Flanagan, son hamlesinde sayısız Brit şahaneliklerinden bir diğeri olan Premier League ile bir-nevi-brit saydığımız Yeni Zelanda’nın indie rock sahnesi arasında göğüslerinden bir köprü kurmaya niyet etmiş.

Chelsea tarafından 4 senede 6 farklı takıma kiralanmışlığı bulunan istikrar abidesi Scott Sinclair, konu 4 senelik sevgilisi Helen Flanagan olunca aynı bir-orada-bir-burada’lık performansını sürdüremediğini fark etmiş olacak ki çift bu sene ayrılmış. İkilinin esmer kısmı bir senedir Manchester City’de [top koşturmadan] oynarken kendini henüz kariyer seçmemiş her genç kız gibi oyuncu-model olarak tanımlayan 22 yaşındaki memeli kısmı da boş durmamış ve klip güzelliğine el atmış.

Kardeşler A.Ş. düzenindeki The Neo-Kalashnikovs adlı Yeni Zelenda’lı indie’ci grubun 3. albümlerinden çıkma Gorgeous Baby için kamera karşısına geçen Helen’ın 4.5 dakikalık “aaa video’ya mı çekiyodun ben de fotoğraf sandım poz veriyorum ya ay hahahaha alemsin”performansını şuradan izleyebilirsiniz;