Bir kaç gün önce, uzun zamandır İstanbul’da beklenen İngiliz grup alt-J’nin ve Danimarkalı kült alternative rock grubu Mew‘in sahne alacağını açıklayan, bu sene ilk defa düzenlenecek olan Harvest Festival, dikkatlerimizi ve kalbimizi kazanmışken promında yer alacak diğer isimleri de açıkladı.

Uzun yıllardır çeşitli festivallere ev sahipliği yapmış, hepimizin sevdiceği Küçükçiftlik Park31 Mayıs’ta büyük bir bostana çevrilecek ve daha önce hiç olmadığı kadar yeşil olacak. Gitmeye doyamadığımız, bütün kış iple çektiğimiz festivallerin arasına katılan Harvest Festival’de yer alacak isimlerin büyük çoğunluğunun Türk olması da güzel bir durum. SATTAS, Flört, KöK, saykodelik grup Eskiz, gurur kaynağımız Kaan Düzarat ve VEYasin festivalde yer alacak diğer isimler.

Festival yalnızca harika müzik ile sınırlı kalmayacak, alanda sanat, permakültür, gitar yapımı, şifalı bitkiler ve sabun yapımı atölyeleri bulunacak. Ekolojik gıda ürünleri, kıyafet, takı, plak, manav, kahve dükkanlarının da içinde olduğu büyük bir Pazar alanı ile herkes ilgisini çekecek bir şeyler bulabilecek.

alt-J: