Bedük @Babylon – 23.30

Son albümü Overload’ın başarısı ve albümün çıkış parçası Beatfreak’in videosuyla son zamanlarda adından oldukça söz ettiren Bedük, yeni ve eski parçaları ve zıplatan elektro basları ile akıllarda yer edecek bir sahne ile 11 Mayıs gecesi Babylon sahnesinde.

Radyo Babylon Partisi @Babylon Lounge – 23.30

İstanbul’dan Dünya’ya bağımsız sesleri herhangi bir türe bağlı kalmadan yaymaya devam eden Radyo Babylon, radyo DJ’leri hazırladıkları özel setleriyle yeniden müzik severlere tadına doyamayacakları bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

-2MANYDJS @Indigo – 23.30

Steven ve David Dewaele’den oluşan Belçikalı ikili, müzik tarihinin en iyi ürünlerini birleştirme konusunda adeta ders verecek niteliğindeki setleriyle, 1 saatte 45 farklı parça çaldıkları mixleriyle DJ’liğe farklı bir bakış açısı kazandıran bootleg krallığının tartışılmaz liderleri 2manydjs, Istanbullu müzikseverlere unutulmaz bir tecrübe yaşatmak için 11 Mayıs Cumartesi gecesi Indigo’da!

-Mayıs’ta İki Gün @arkaoda

Bant Mag. ve arkaoda, baharın da gelmesiyle birlikte, tüm bir hafta sonunu müzikle kaplayan mini festival alışkanlığını Mayıs ayına taşıyor ve “Ekim’de İki Gün”ün ardından bu sefer “Mayıs’ta İki Gün” ile müzik severleri selamlıyor. iki gün boyunca tek bir an bile boş durmayacak olan “Mayıs’ta İki Gün”, hem yerel müzik sahnesinden hem de yurtdışından müzisyenleri Kadıköy’de ağırlayacak.Sadece müziğin olmadığı bu mini festivalin ikinci gününde ise “Güzel Şeyler Pazarı” katılımcılara keyifli bir gün yaşatacak. Ev yapımı, özel yemeklerin ikram edileceği, tasarım ürünlerle ikinci el kıyafetlerin satışa sunulacağı “Güzel Şeyler Pazarı” sırasında ayrıca, genç yönetmenler tarafından yerel müzik sahnesinden isimler için çekilmiş videoların, başka yerlerde sıkça görmediğimiz videoları gösterilecek.

Haftasonu gerçekleşecek mini festivalin programı ise şöyle


Birinci gün:
20.00 Islandman
21.00 Talvihorros
22.00 Chris Brokaw
23.00 DJ Set: Davulun Sesi Soundsystem

İkinci gün:
14:00 Güzel Şeyler Pazarı
20.00 Ekin Fil
21.00 Jessica Sligter
22.00 Mountains

Bilet fiyatı tek gün için 10 Lira’dır. Bilet satışı ise arkaoda’dan yapılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için: www.bantmag.com / www.arkaoda.com