Canlı performansların bizim tarafımızda farklı bir hassasiyeti var. Kayıt stüdyolarından çıkan her türlü çalışma için eyvallahımız var ama detay yakalama ve şu organik dediğimiz hissiyatı biraz daha fazla yaşamanın yolu canlı performanslardan geçiyor. Son dönemde artan live session’lar açlığımızı gidermemize yardımcı olsa da yurt dışındaki TV şov kültürünün de yer apayrı.

Uzun bir giriş yapmamızın sebebi ise farklı iki sanatçıdan özel performansları sizlerle paylaşacak olmamız. Bu yıl çıkardığı yeni albümünde yer alan ‘What Kind of Man‘i bir çok farklı TV şovunda (sabah saat 8.30 Good Morning America programı da dahil) ve festivalde dinlememize rağmen Florence & the Machine, her birinde özel performanslar ortaya çıkarmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gece The Late Show with Stephen Colbert‘e konuk olan grup, bu sefer ‘What Kind of Man’i akustik haliyle bizlere servis etti. Özellikle son 20 sn muazzam!

Bu yıl yeni albüm çıkartanlar listesine geçtiğimiz temmuz ayında ‘Currents‘ ile dahil olan Tame Impala, Florence & the Machine gibi The Late Show with Stephen Colbert‘in konuğu olarak yeni albümünden ‘The Less I Know the Better‘ı seslendirdi. Merak edenler aşağıya buyursun.