Ş

u sıralar Avrupa turnesinde olan Gramatik, bir süredir tekliler paylaştığı EP’si “Re:Coil Part I”ı kendi plak şirketi olan Lowtemp Music bayrağı altında yayımladı.

Daha önce 2017 deki üretkenliğinden bahsettiğimiz Gramatik, geçtiğimiz hafta nihayet yeni EP’si “Re:Coil Part I”ı yayınladı. Daha önce yayınladığı teklilerde; iki Grammy ödüllü gitarist Eric Krasno, kimliğini gizleyen müzisyenlerden biri olan Galactic Marvl, keyifli enstrüman performanslarını havalı beat’lerle tamamlayan Balkan Bump ve Brooklyn’li rapçi Talib Kweli ile çalışan Gramatik, yeni şarkılarında bu listeye eklemeler yapmış.

“Re:Coil Part I“da bu ekibe ilave olarak future funk sound’u ile bildiğimiz Branx ve 2017’de yayınladığı Métropole ile radarımıza giren Anomalie‘yi ekleyen Gramatik, albümün son şarkısında ise solo olarak karşımıza çıkarak Street Bangerz serisinden özlediğimiz sound’uyla güzel bir parçaya yer vermiş.

Pek çok müzisyenin yer aldığı bu 6 şarkılık EP adından da belli olacağı üzere devam edecek olan bir seri. Serinin ilk EP’sinin tadına bakmak isteyenler aşağıya buyursun.