B

u ayın başında 2017 biletlerini satışa çıkartan Glastonbury55 dk gibi rekor bir sürede 135.000 biletin tamamını satmayı başardı. 2018 yılında ara vereceğini duyuran Glastonbury’e dair şuanda konuşulan en önemli konu ise Pyramid Stage‘de hangi headliner’ların sahne alacağı.

Bu yıl headliner olarak Muse, Adele ve Coldplay‘i ağırlayan Glastonbury‘in 2017 yılında kimleri Pyramid Stage‘de konuk edeceği merak konusu. Daha önceki yazılarımızda gelecek yıl turnesine devam edeceğini duyuran Radiohead‘in ve yeni albüm yayımlayacağını bildiğimiz Gorillaz‘ın, Glastonbury headliner’lığı için en büyük adaylar olduğunu söylemiştik. 2017’de dünya turnesine çıkmasını beklediğimiz Daft Punk da bir diğer potansiyel aday. Geçtiğimiz günlerde Reddit üzerinden paylaşılan fotoğraflar Radiohead’in Glastonbury 2017 headliner’lığına yakın olduğu yönünde!

Reddit üzerinde paylaşılan fotoğraflar Glastonbury‘in yer aldığı Worthy Farm‘da çekilmiş. Fotoğraflarda bir grup çalışanan çimler üzerine bir logonun çizildiği görünüyor. Çizilen sembole dikkatlice baktığımızda Radiohead‘in ayıcık şeklindeki logosuna benzediği anlaşılıyor. Tüm bu olanlardan sonra Glastonbury tarafının Radiohead duyurusunu ne zaman yapacağı merak konusu.

glasto-bear-5-1476898134

radio-head-logo