Get Closer, yeni sezonu açıyor!  İsviçreli prodüktör ikili Animal Trainer ve elektronik müzik sahnesindeki Alman kolonisinin değerli üyesi Tiefschwarz‘den Basti ile Generic Music‘in çok odalı parti serisi Get Closer, 24 Ekim Cumartesi gecesi Kloster‘a konuk oluyor.

Etkinlik | Biletix

Animal Trainer (Stil Vor Talent,CH)

Kurmuş oldukları Hive Audio’dan çıkardıkları parçaların yanı sıra Stil vor Talent, Katermukke ve Dantze gibi plak şirketleriyle de çalışan Zürih’in renkli gece hayatının öncemli figürleri Animal Trainer, bitmek bilmeyen müzik ve eğlence tutkusunun sonucunda ortaya çıkmış bir proje.

Tiefschwarz (Watergate Records,DE)

Ali ve Basti Schwarz kardeşlerin techno ve deep house’a olan tutkuları sonucunda 90’lı yıllarda ilk DJ’lik tecrübelerini kazanmaya başlamaları, o dönemde Ali’nin işlettiği ve ikilinin aynı zamanda doğup büyüdükleri şehir olan Stuttgart’ın efsanevi kulüpleri ON-U ve Red Dog’da gerçekleşir. Bu sürecin sonunda 1997 yılında kurdukları Tiefschwarz projesi, François K’nın plak şirketi Wave Music’ten yayınladıkları “Music” adlı single’ları ve Four Music’ten yayınladıkları “Ral 9005” adlı albümleri ile kısa zamanda başarıya ulaşır. Plak şirketleri Souvenir aracılığıyla müzik yayınlamanın bir adım ötesine geçerek genç yetenekleri teşvik etme ve aynı zamanda sanatçılar için tecrübe paylaşımına dayanan ortak bir platform yaratma misyonuna sahip olan Ali ve Basti Schwarz kardeşler, 1995 yılından bu yana Avrupa’da düzenlenen önemli etkinliklerde ve dünyanın çeşitli ülkelerindeki popüler kulüplerde performans sergiliyor.

Ana Sahne
23:00 – 01:00 Aliço
01:00 – 03:00 Animal Trainer
03:00 – 05:00 Tiefschwarz (Basti)

3. kat
02:00 – 08:00 Kloster Residents