Ş

ehrin alternatif noktalarına yayılan müzik etkinliklerini pek bi’ seviyoruz. Hal öyle olunca Gap‘in Bant Mag katkılarıyla mağazalarını müzisyenlere açması bizi fazlasıyla mutlu etti.

Gap, amatör gruplara destek olmak amacıyla, bağımsız müzik sahnesi ile yan yana olan Bant Mag ile işbirliği yaparak şehrin farklı noktalara yayılan mağazalarını müzisyenlere açacağını duyurdu. 1969 yılında hikayesine sadece jean ve plak satarak başlayan Gap, köklerindeki müzik bağlılığını “Gap Canlı! Müzik Canlı!” etkinlik serisi ile yeniden ortaya çıkarıyor.

Kendini tanıtmak isteyen gruplar gap.com.tr/gapcanlimuzikcanli sitesinden başvuru yaparak Gap mağazalarındaki akustik performanslar serisine katılabilecek. Gap Canlı! Müzik Canlı! için başvurular, gap.com.tr/gapcanlimuzikcanli adresinde Mart sonuna dek devam edecek.

Not: Sadece kendine ait beste/şarkılarıyla katılan gruplar değerlendirilmeye alınacak. Başvurular, Gap ve Bant Mag tarafından oluşturulan bir jüri tarafından değerlendirildikten sonra akustik performanslar Nisan sonuna dek mağazalarda devam edecek.

İlki 25 Mart’ta yapılması planlanan performansları Gap ve Bant Mag’in sosyal medya hesaplarından, gap.com.tr ve bantmag.com’dan takip edebilirsiniz.