1

998’den beri tüm dünyadaki müzisyenleri bir araya getirerek müzik üretimini destekleyen Red Bull Music Academy, 16-22 Şubat tarihleri arasında Beyond The Noise (Seslerin Ötesinde) fotoğraf sergisiyle karşımıza çıkıyor. 2013 yılında New York’da gerçekleşen Red Bull Music Academy, Barselona Sonardôme ve 2015 yılındaki Red Bull Music Academy Paris süresince çekilen fotoğraflardan oluşan sergi, Mixer Galeri’de açılıyor. Açılış gecesine Ah! Kosmos da müziğiyle eşlik edecek.

Beyond The Noise (Seslerin Ötesinde) sergisi, New York’da gerçekleşen Red Bull Music Academy, Barselona Sonardôme ve 2015 yılındaki Red Bull Music Academy Paris sırasında çekilen fotoğraflardan oluşan bir seçkiyle 16- 22 Şubat tarihleri arasında Mixer Galeri’de izleyicilerle buluşuyor. Sergi, 16 Şubat akşamı 2014’te Japonya’daki Red Bull Music Academy’den mezun olan Ah! Kosmos’un canlı performansı ile açılacak.

Müzisyenlerin karakterlerini sahne önünde parlak ışıkların altında değil de konser öncesinde sahne arkasında görmek isteyenler için kaçırılmaması gereken bir sergi.

Etkinlik